Diş Beyazlatma

Beyaz dişler canlılık ve sağlıklı görünmeyi sağlayan en önemli estetik ve iyi görünüş belirtilerindendir.

Beyaz dişler sağlık ve canlılığın sembolüdür. Estetik gülüşün en önemli yönlerinden biri de diş rengindedir. Dişlerin kısa sürede, profesyonel belaching ile etkin bir şekilde beyazlatılması sağlanır.

Profesyonel diş beyazlatma işlemi diş hekimine danışılarak başlar. Beyazlatma tedavilerine, dişlerde renk değişikliğinin asıl nedenini içeren bir dizi faktörden sonra ihtiyaç duyulur. Estetik açıdan hoş bir gülümsemenin en kritik yönlerinden biri, diş rengidir.

Diş hekimi diş etlerinizin etrafını bir jel ile kaplar ve ultraviole ışık ile jelin sertleşmesini sağlar. Buna dişeti bariyeri denir ve dişetlerinizi beyazlatma işlemi sırasında bleaching kimyasallarından korur. Bleaching işlemi sırasında diş hekimi, beyazlatma jelini dişlerinize uygular. Bu jel, dişlerin gözenekli dış katmanına nüfuz edebilir ve oksidasyon adı verilen kimyasal bir reaksiyon kullanarak leke bileşiklerini parçalayabilir. Beyazlatma jeli uygulandıktan sonra beyazlatma işlemini hızlandıran yüksek güçlü lazer uygulayarak işlemin verimliliği arttırılır.

Protokol, 15 dakikalık beyazlatıcı jel içeren üç uygulamanın tek seansta yapılmasıyla tamamlanır. Uygulamanın sonunda, beyazlatma jeli pamuk rulolarla uzaklaştırılır, diş yüzeyi bol suyla yıkanır ve dişeti bariyeri temizlenir.

Diş renginin değişmesi, kişinin kendi imajını, kendine güvenini, fiziksel çekiciliğini etkileyen bir engele dönüşebilir. Kozmetik diş problemleri insanların sosyal etkileşimlerini, çevresel adaptasyonlarını, kişisel ilişkilerini, iş fırsatlarını ve yaşam kalitesini derinden etkileyebilir.

paykwik paykasa viagra sipariş