Biz kimiz?

Hakkımızda

Popüler tatil bölgesi Lara / Kundu / Belek’te yer alan Dental Estetik ve İmplantoloji Kliniğimiz Smile Antalya; dişler üzerine bilgi, beceri ve estetik sanatını diş problemi yaşamadan gülümsemek isteyenler için hizmet vermektedir.

Estetik bir gülümse kazandıran;

Kliniğimiz Hakkında

Bizimle gülümsemeye devam et!

Smile Antalya Dental Estetik ve İmplantoloji kliniği, profesyonel etik tarafından desteklenen sabırla becerilerini sergileme bilgi ve tecrübesine sahip ekibiyle popüler tatil bölgesi Lara / Kundu / Belek’te bulunmaktadır.

En son teknolojiyle donatılmıştır ve rahat bir ortamda yenilikçi ve etkili diş hizmetleri sunuyoruz. Bizim için hastanın arzusu ve hasta memnuniyeti önceliklidir.

Bir hasta olarak gel, bir arkadaş olarak devam et!

Herhangi bir dil engeli olmadan doğrudan diş hekiminizle iletişim kurarsınız, ekibimiz İngilizce ve Almanca’yı akıcı bir şekilde konuşur.

Antalya’da (Lara / Kundu / Belek) ücretsiz alma hizmetimiz vardır (randevu için). X-ışını görüntüsünün hazırlanması ve ilk muayenesi de ücretsizdir. Daha sonra olası tedavi seçenekleri hakkında tarafımızdan bilgilendirileceksiniz.

Hastalarımızın çoğunun tatilde olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hastalarımızın hızlı ve ağrısız bir diş tedavisi görmeleri bizim için önemlidir.

Hoş geldiniz!

Süreç nasıl işlemektedir?

Özel Danışman & Sekreterya

Randevu sürecimiz oldukça basittir!

Tedavi ve estetik çözümleriniz için ilk aşama “Randevu” oluşturmaktır. Özel danışman sekreteryamız tedavi ve estetik süreçleriniz için talebinize istinaden oluşturduğunuz kayıt ile size en hızlı takvimde dönüş sağlamaktadır.

Randevu süreci, oldukça basit ve kolay kurgulanmıştır. Sosyal medya, mobil uygulama çözümleri ve çevrim içi olarak tüm araçlarla iletişim sağlanmasına olanak tanımıştır. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden, e-posta hesaplarımızdan, whatsapp anlık mesajlaşma platformumuzdan, skype çözümümüzden ve telefon ile müşteri hizmetlerimizden randevu planlaması yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu iletişim kanallarının tamamından tedavi, çözüm ve diğer konular ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

Tatil bölgesi olmamız sebebiyle planlarınızı aksatmadan hızlı, pratik ve kalıcı çözümlerle dişlerinizle alakalı talepleri yerine getirmekteyiz.

Aklınızdaki tüm soruları istediğiniz zaman iletişim kanallarımız ile danışman ekibimize iletebilir ve bilgi alabilirsiniz.

İş ve sosyal hayatınızda daha iyi görünmek ve diş problemlerinizi gidermek için bizi arayın! Bizimle artık daha rahat gülümseyebilirsiniz!

Siz de gülümsemenizi paylaşın!

Mutlu Gülüşler

Estetik çözümlerimiz arasında, mutlu gülüşler için ve kaliteli yaşamınıza katkıda bulunması için uzman ekibimiz sizlere profesyonel tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir. İş hayatınız, evlilik & nişan ve sosyal hayatınızda harika bir gülümseme tasarımı için sizleri bekliyoruz.

Komple diş bakımı ve destek hizmetleri

Öncül Diş Tedavisi

Ağız, diş ve çene sağlığı üzerine öncül koruyucu bakım, tedavi ve hizmetlerimiz ile kaliteli hayat yaşamak isteyen misafir ve hastalarımıza çözümler sunmaktayız. Diş sağlığınız için problem yaşamınızı engelleyen hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güleryüzlü Hizmet

Güleryüzlü Hizmet

%100 Memnuniyet Amacı

Kliniğimiz hasta ve misafirlerimize %100 memnuniyet amacı ile hizmet vermektedir. Prensip olarak diş tedavilerinde güler yüzlü bir yaklaşım benimsemişlerdir.

Detaylı Teşhis

Detaylı Teşhis

Her diş çok önemlidir

Diş sağlığı kaliteli yaşam için en önemli unsurlardandır. Bu bilinçle çalışma arkadaşlarımız her detayı ayrıntısı ile analiz etmektedir. Kalıcı ve doğru çözümler üzerine uzman oldukları branşta problemleri ve çözümleri teşhis etmektedirler.

paykwik paykasa viagra sipariş