Kanal Tedavisi

Diş kökleri ve diş sinirlerine kadar ilerleyen çürüklerin tedavi edilir; dolgu, kaplama gibi çözümler estetik ve fonksiyonel olarak yapılır.

Kanal Kök Tedavi

Diş kökü ve kök çevresindeki hastalıkların temel sebebi enfeksiyondur ve enfeksiyon kontrolü iyileşmenin öncelikli kriteridir. Kök kanal sisteminin anatomisini röntgenden analiz etmek, kanalının kendi enfeksiyon derecesini, kök kanal hazırlığı sırasındaki genişletme ve kanaldaki tüm enfekte olmuş dokuları temizlemek kanal tedavisi prosedürleridir.
Tedavi öncesi kök kanalının enfeksiyon derecesinin kesin olarak belirlenmelidir. Çünkü değerlendirme sonrası uygulanacak tedavi yöntemlerinin değişkenliği doku iyileşmesi ve kanal tedavisinin başarısına etki eden önemli faktörlerdir. Kanal anatomisinin değerlendirilmesi sonrası uygun şekillendirme yöntemlerinin seçilmesi başarıya etki eden bir diğer faktördür.
Günümüzde, tedavinin başarısını arttırmak için tercih edilen nikel-titanyum, ultrasonik ve mikroskop destekli sistemler kliniğimizde tedavi kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

paykwik paykasa viagra sipariş