Seramik Lamine

Estetik beklentileri optimal düzeyde karşılayan seramik lamine restorasyonlarının öz güven kazandırdığı gözlemlenmiştir.

Seramik Lamine
Gülüş hattında bulunan seramik lamine restorasyonları, estetik beklentinin artması ve diş dokusunun inceltilmesinin psikolojik etkilerinin azaltılması nedeniyle son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti. Zamanla da seramik lamineler estetik bir gülüşün odak noktası haline geldi.

Estetik beklentiyi karşılamayan dişlerin tedavisine olan talep giderek artarken, diş lamineleriyle optimal diş eti sağlığı, yüksek hasta memnuniyeti ve mükemmel estetik sonuçlar elde edilmektedir.

Lamineler için kullanılan seramikler mekanik özellikleri, doku adaptasyonu, sağlıklı diş eti uyumu ve üstün estetik özellikleri nedeniyle lamine restorasyonlarının vazgeçilmezidir.

Lamineler yapıştırılırken diş üzerine milimetrik yerleşmesi restorasyonun ömrünü uzatan çok önemli bir faktördür. Bir laminenin diş dokusu ile mekanik uyumu zayıfsa, restorasyonun kırılması, yerinden çıkması ve hatta etrafında oluşan lekelerden dolayı estetiğin bozulması gibi sorunları ortaya çıkabilir.

Sağlıklı ama estetik olmayan dişlerin tedavisi her zaman hassasiyet gerektiren bir yaklaşıma ihtiyaç duymuştur. Uygun malzemelerin seçilmesi, doğru vaka analizi, uygun teknikler, kaliteli ve tecrübeli bir laboratuvar laminelerin başarılı sonuçlar ortaya koyması için temel taşlardır.

Bir kişinin öz saygısı ve öz güveni, gülümsemesi ile doğrudan ilişkilidir. Lamineler ile insanların sadece gülümsemelerinin görünümünü iyileştirmekle kalmıyor, psikolojik ve sosyal faydalar da sağlıyoruz.

paykwik paykasa viagra sipariş